Badminton klub Zmajevi iz Kruševca osvajač puno zlatnih medalja

zmajevi-zlato

Badminton klub Zmajevi iz Kruševca osvojio je šest od osam zlatnih medalja na Juniorskom nacionalnom kupu na kome se borilo 75 učesnika iz 10 klubova.

Odličja su osvojili Viktor Petrović, Luka Dimiktrijević, Ninas Bogdanović, Marta Jevremović, Sergej Lukić, Sara Lončar, David Josijević, Lazar Josijević, Lanko Lazarević, Marija Sudimac i Luka Milić.

Svi klubovi, osim debitanta Petrovačkog sportskog kluba, osvojili su barem po jednu medalju, a pravi melem za oči bio je finalni okršaj kod dečaka uzrasta do 17 godina u kojem su se sastali prošlogodišnji učesnici Evropskog prvenstva za igrače do 15 godina – Luka Milić, vicešampion Starog kontinenta i Nenad Milošević.

Facebook Komentari
PROČITAJ JOŠ:  Raspisan tender za investiciono održavanje gradskog stadiona Mladost, vrednost 16 700 000 dinara
You can leave a response, or trackback from your own site.