Račune nije platilo 84.000 kruševljana - Javna i komunalna preduzeća u gradu na Rasini mahom nude reprogram duga svojim korisnicima. Samo za struju građani nisu izmirili obaveze u iznosu od
Sačuvane stranice iz 1764! Narodna biblioteka iz Kruševca dobila svoju najstariju knjigu. Izdanje "Osmoglasnik" štampano u Veneciji pre dva i po veka Knjiga otkupljena iz jednog antikvarijata,
Izložba starih i retkih knjiga u Kruševcu U Narodnoj biblioteci Kruševac otvorena je izložba stare i retke knjižne građe koja se čuva u ovoj
Krf pozvao decu iz Kruševca na letovanje
Pratite nas, klik ispod na SVIDJA MI SE ili LIKE

Uživo Gledanje Televizije - Domaći Kanali

Kadetska badminton reprezentacija Srbije, za koju nastupaju dvojica kruševljana, osvojila prvo mesto u Mađarskoj!

Objavi na Fejsbuku ovaj video

USPESI MLADIH KRUŠEVLJANA: Prvo mesto na turniru u Mađarskoj - Kadetska badminton reprezentacija Srbije, predvođena Kruševljanima Sergejom Lukićem i Marijom Sudimac, osvojila je prvo mesto na turniru u Mađarskoj dok je ženski kadetski borba tim Srbije, za koji su nastupile četiri članice Karate kluba "Kruševac", osvojio bronzanu medalju na Prvenstvu Evrope u Grčkoj.

Kruševljanke su na Prvenstvu Evrope u Grčkoj osvojile bronzanu medalju

Badminton reprezentacija Srbije bila je superiorna u Mađarskoj i zabeležila ubedljive pobede protiv vršnjaka iz Hrvatske, Danske, Slovenije, Ukrajine, Škotske i Mađarske.

Sergej Lukić na čitavom turniru nije izgubio nijedan set i proglašen je za najboljeg igrača dok je Marija Sudimac, koja je izgubila samo dva seta, dobila nagradu za fer plej.

Ženski kadetski borba tim Srbije u kojem su bile Kruševljanke Lidija Todorović, Anita Milaković, Saša Jovanović i Nevena Pavlović, je na Prvenstvu Evrope u Grčkoj u 1. kolu bio slobodan dok je u 2. kolu ubedljivo pobedio ekipu Litvanije.

U polufinalu su naše devojke poražene od Poljakinja koje su kasnije,u finalu, savladale Ruskinje i okitile se titulom prvakinja Evrope.

Na Prvenstvu Evrope za seniore, juniore i kadete nastupilo je 750 takmičara iz 36 zemalja.

Izvor: Blic.rs