
Gradonačelnik Kruševca Dragi Nestorović i njegov pomoćnik za finansije Miroljub Ćosić, obišli su završne radove na asfaltiranju atletske staze na Jakšinom igralištu.
Napominjući da se paraleno završavaju i radovi na gornjem igralištu gde se postavlja ograda i veštačka trava, gradonačelnik Nestorović je istakao da je ovim centrom atletike Kruševac napravio veliki korak u razvoju bazičnih sportova.
Tartan podloga na Jakšinom igralištu biće, prema najavi donatora iz Atletskog saveza Srbije, postavljena na proleće, kaže pomoćnik gradonačelnika Miroljub Ćosić i napominje da je iz budžeta za završne radove na Jakšinom terenu izdvojeno 14 miliona i 700 hiljada dinara.
Gradonačelnik Kruševca rekao je da je tartan podloga za trim stazu na Bagdali stigla i da se uskoro očekuje njeno postavljanje.
Opširnije u TV prilogu.